O NAS

Profesjonalizm i pasja gwarantem najlepszych rozwiązań

Od 2006 roku stanowimy niezależne biuro projektowe, które swój profesjonalizm i pasję zaangażowało w wiele projektów realizowanych zarówno dla dużych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla zleceniodawców indywidualnych.

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksową obsługę wszystkich etapów projektowania sieci i instalacji sanitarnych. Angażując najlepszej klasy ekspertów dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości projekty prezentujące najlepsze rozwiązania.

Projekt na miarę potrzeb i możliwości. Naszym celem jest dostarczenie klientom produktu dostosowanego do ich potrzeb i możliwości, dlatego każda oferta jest indywidualna i elastyczna. Nasze projekty realizujemy przy użyciu specjalistycznego oprogramowania w zakresie projektowania i obliczeń, które zapewnia niezawodność zastosowanych rozwiązań oraz przygotowanie najwyższej jakości dokumentacji projektowej.

Każdy projekt podlega wieloetapowej kontroli, dokonywanej przez uprawnionych projektantów oraz specjalistów z branży, co zapewnia że klienci MODRAKOWSKI PIOTR otrzymują produkt zgodny z obowiązującymi normami i przepisami prawnymi oraz wolny od błędów projektowych .

Każdy klient MODRAKOWSKI PIOTR ma zagwarantowaną profesjonalną obsługę oraz dopasowane do potrzeb terminy realizacji.

Projekty kanalizacji deszczowej sanitarnej

Przyłącza wodociągowe.

Projekty sieci gazowych wysokiego średniego i niskiego ciśnienia

Projekty przepustów

Potrzebujesz informacji na już? Zadzwoń: +48 606 825 390

TOP