O NAS

Profesjonalizm i pasja gwarantem najlepszych rozwiązań

Od 2006 roku stanowimy niezależne biuro projektowe, które swój profesjonalizm i pasję zaangażowało w wiele projektów realizowanych zarówno dla dużych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla zleceniodawców indywidualnych.

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksową obsługę wszystkich etapów projektowania sieci i instalacji sanitarnych. Angażując najlepszej klasy ekspertów dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości projekty prezentujące najlepsze rozwiązania.

Projekt na miarę potrzeb i możliwości. Naszym celem jest dostarczenie klientom produktu dostosowanego do ich potrzeb i możliwości, dlatego każda oferta jest indywidualna i elastyczna. Nasze projekty realizujemy przy użyciu specjalistycznego oprogramowania w zakresie projektowania i obliczeń, które zapewnia niezawodność zastosowanych rozwiązań oraz przygotowanie najwyższej jakości dokumentacji projektowej.

Każdy projekt podlega wieloetapowej kontroli, dokonywanej przez uprawnionych projektantów oraz specjalistów z branży, co zapewnia że klienci MODRAKOWSKI PIOTR otrzymują produkt zgodny z obowiązującymi normami i przepisami prawnymi oraz wolny od błędów projektowych .

Każdy klient MODRAKOWSKI PIOTR ma zagwarantowaną profesjonalną obsługę oraz dopasowane do potrzeb terminy realizacji.

Wszystkie nasze projekty realizujemy z zastosowaniem najwyższych standardów metodologii zarządzania projektami opartych o Prince2 lub Agile PM, co gwarantuje terminowość i ekonomikę realizowanych prac.

Dzielimy się z naszymi klientami wiedza i doświadczeniem, oferując wsparcie w ocenie, organizacji oraz realizacji projektów na każdym etapie zaawansowania.

Wspieramy klientów zainteresowanych systemowymi rozwiązaniami. Wdrażając dopasowane do organizacji standardy oraz narzędzia zarządzania projektami, pomagamy zabezpieczyć skuteczność, terminowość oraz ekonomikę realizowanych projektów.

Potrzebujesz informacji na już? Zadzwoń: +48 606 825 390

TOP